Suczka, roczna, sterylizowana! Piękna i łagodna :)

Roxy jest sunią szczególną, niezwykle delikatną i wrażliwą. Średniej wielkości, waży ok. 20 kg. Wzrost nieco ponad kolano. Młodziutka, roczna. Jest wysterylizowana.

Roxy uwielbia inne psy, czuje się dobrze w ich towarzystwie. Nie ma w niej ani grama agresji, zarówno w stosunku do zwierząt jak i ludzi.
Powinna trafić do domu z ogrodem, gdzie będzie mogła również wejść do środka i być blisko swoich ludzi. Najlepiej, żeby w domu był już pies, dla którego Roxy będzie towarzystwem.

Suczka urodziła się w lesie. Jej bezdomna mama chowała swoje szczenięta przed ludzkim okiem. Udało się ją uratować i zabrać do azylu, kiedy miała ok. 4 miesiące. Na początku Roxy bała się wszystkiego i wszystkich. Po kilku miesiącach socjalizowania się w warunkach domu tymczasowego umieściliśmy ją we wspaniałej placówce Hakuna Matata, gdzie pod okiem behawiorysty i troskliwych wolontariuszy Roxy przeszła fantastyczne szkolenie, dzięki któremu udało się zapanować nad wieloma jej lękami. Okazała się być przekochanym zwierzątkiem, wyjątkowo łagodnym przytulaskiem, spragnionym miłości człowieka i uwielbiającym towarzystwo innych zwierząt.

Roxy jest zdrowa, odrobaczona, zabezpieczona przed pasożytami skóry i zaszczepiona. Wysterylizowana. Posiada książeczkę zdrowia. Jest objęta opieką lekarza weterynarii. Adopcja bezpłatna.

Udostępnij na:

Jedna myśl nt. „Suczka, roczna, sterylizowana! Piękna i łagodna :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.