Młodziutka suczka owczarek niemiecki, cudem uratowana!

Suczka trafiła do naszego azylu trzy tygodnie temu. Przywieziono ją w stanie ogólnym ciężkim. Jej życie było zagrożone. Miała objawy zatrucia jakąś substancją chemiczną. Krwawiła z przewodu pokarmowego. Leżała, nie była w stanie się ruszyć, przednie łapy nie wykazywały odruchów.

Rozpoczęło się intensywne leczenie. Codzienne kroplówki, leki. Po trzech dobach kryzys minął. Suczka zaczęła zdrowieć, powolutku odzyskiwać siły. Po tygodniu pierwszy raz wstała i wyszła do nas z boksu. Była wielka radość! 🙂 Z każdym dniem dziewczyna robiła nieprawdopodobne postępy i dzisiaj jest już zupełnie zdrowa! 🙂

Sunia jest bardzo młodziutka! Ok. 1.5 roku. Ma fantastyczny charakter! Grzeczna, posłuszna, pogodna, bardzo łagodna i wprost lgnie do ludzi! < 3 Udało się ją wydostać z fatalnego miejsca, w którym żyła. Decyzją wójta gminy została oficjalnie odebrana dotychczasowym właścicielom, którzy nie udzielili pomocy tak bardzo choremu psu. Suczkę zabrano z posesji gdzie już wcześniej były problemy z zaniedbanymi psami. Mamy nadzieję, że w skutek postępowania sądowego ci ludzie otrzymają zakaz posiadania zwierząt w przyszłości!

Teraz jednak najważniejsze dla nas jest znalezienie dobrego domu dla tego świetnego psa! Potrzebny domek tymczasowy lub tymczasowy z opcją przejęcia suczki na stałe!

Adopcja bezpłatna! Nie dowozimy psów.

Kontakt: Sylwia, tel. 504 006 007

Udostępnij na: