Kropek – malutki szczeniak, 9 tygodni!

Do naszego azylu trafił maleńki szczeniaczek. Piesek w wieku ok. 5 tygodni! Został wyrzucony w gruzy, śmieci podczas zimnego, ulewnego dnia. Znaleziony przez przypadkowych przechodniów, którzy usłyszeli rozpaczliwy płacz szczeniaka.

Piesek był bardzo wychłodzony, prawdopodobnie też uderzony. Po ustabilizowaniu jego funkcji życiowych okazało się, że nie może samodzielnie stać i poruszać się. Miał zaburzoną równowagę i każda próba podniesienia się skutkowała upadkiem. Nie potrafił sam przyjmować pokarmu.

Rozpoczęło się leczenie pieska. Został zabrany przez naszą wolontariuszkę Edytę do domu tymczasowego, żeby można go było na bieżąco doglądać. Leki i codzienna opieka zrobiły swoje! Stan zdrowia pieska zaczął się poprawiać i rokowania weterynarzy są bardzo dobre!

Obecnie piesek już całkiem nieźle porusza się, również samodzielnie je. Przez kilka tygodni wymaga jeszcze szczególnej troski, nieco większej uwagi, ale wiemy już, że będzie zupełnie zdrowy. Robi niesamowite postępy dosłownie z dnia na dzień!

Poszukujemy dobrego domku dla tego maluszka, którego już na początku jego życia tak straszliwie potraktował człowiek 🙁 Udało się go ocalić i teraz powinien już radośnie brykać we własnym domku, u boku kochających go ludzi!

Adopcja jest bezpłatna. Piesek jest objęty opieką lekarza weterynarii. Posiada książeczkę zdrowia. Odrobaczony, zabezpieczony przed pasożytami skóry.

Kontakt: Edyta, tel. 604 789 906

Udostępnij na: