Fikus, uroczy roczny piesek! Nieduży! Z genami teriera :)

Fikus – młodziutki, roczny psiak, pojawił się u nas z paskudnym złamaniem przedniej łapki. Złamanie miało już conajmniej kilka dni. Piesek odczuwał silny ból i bardzo cierpiał 🙁 Fikus dostał leki przeciwbólowe. Weterynarze założyli mu usztywniający łapkę opatrunek. Przez następne trzy tygodnie staraliśmy się oszczędzać go ruchowo, co nie było łatwe! Młody brykał mimo niewygodnego stabilizatora i na szczęście zdrowiał dosłownie w oczach! 🙂 Złamanie zrosło się i Fikus zakończył rekonwalescencję. Po kontuzji nie ma śladu! Okazał się radosnym, kochającym ludzi psiakiem! Odważnym, pełnym wigoru, wszędobylskim 🙂 Jego pysio jest wiecznie uśmiechnięte 🙂

Fikus kocha być z ludźmi, bardzo fajnie bawi się z innymi psiakami. Nie toleruje jedynie kotów, za którymi z dużym zapałem biega. Nieźle chodzi na smyczy. Kocha zabawki, szczególnie pluszaki i wszelkie gryzaki. Pozostawiony sam w pomieszczeniu nie szczeka i niczego nie niszczy. Jest łasuchem – apetyt dopisuje mu wyjątkowo!

Piesek jest nieduży – wysokości, kolankowej, waży 16 kg, ma smukłą budowę i długie, szczupłe nóżki. Krótka, gładka sierść nie wymaga pracochłonnej pielęgnacji. Urodziwy i sympatyczny! Zdecydowanie do mieszkania/domu.

Został odrobaczony i zabezpieczony przed pasożytami skóry oraz kompletnie zaszczepiony. Posiada książeczkę zdrowia. Idealne zdrowie i kondycja!

Adopcja jest bezpłatna. Kontakt: Sylwia, tel. 504 006 007

Udostępnij na: