Dwa cudowne, młodziutkie psiaki!

Pod koniec tygodnia przywieziono do nas dwa psiaki… Miały opleciony wokół szyjek łańcuch, którym następnie przywiązano je do drzewa. Znalezione w lesie, w okolicy Płotów. Nie będziemy komentować tego faktu. Nie ma sensu.

Psy były wygłodzone i odwodnione. Na szczęście błyskawicznie się odkuwają! Są zdrowe, mają wilcze apetyty. Już się u nas zaaklimatyzowały, ustabilizowały. Oba pieski są bardzo młodziutkie! Mają może rok, półtora roku. Śliczne! Mały Benio waży 10 kg. Jest wesołym, wszędobylskim „niskopodwoziowcem”. Muki – większy, dostojny, o bardziej stonowanym charakterze waży 23 kg. Ma piękną, półdługą szatę. Oba czworonogi są bardzo łagodne, niesamowicie wprost lgną do człowieka! Mizianiom i buziakom nie ma końca! 🙂 <3 Świetnie się dogadują z innymi psami. Są bardzo grzeczne. Niczego nam nie niszczą, nie gryzą. Dobrze chodzą na smyczach. I teraz co? Oczywiście potrzebne domki!!! Jak najlepsze! Dla obu razem lub każdego osobno. Bardzo prosimy! Kto przygarnie? Benio i Muki czekają! Pomimo krzywdy jaką wyrządził im poprzedni właściciel nadal kochają ludzi i zasługują na mnóstwo miłości i troski!

Pieski są odrobaczone, odpchlone i zaszczepione. Posiadają książeczki zdrowia. Są objęte opieką lekarza weterynarii. Adopcja jest bezpłatna. Kontakt: Sylwia, tel. 504 006 007.

Udostępnij na: