Bobbie, wysterylizowana suczka, roczna. Łagodna i wesoła :)

Bobbie to młodziutka, ok. roczna, sympatyczna suczka. Dziewczyna jest średnio – duża. Waży ok. 25 kg. Nie jest masywna, ale ma długie łapki, jest więc wysoka. Sierść króciutka, niekłopotliwa w pielęgnacji. Ma naturalnie krótki ogonek (nie był przycinany).

Bobbie jest zdrowa, w dobrej kondycji, ma spory temperament. Jak każdy młodziutki pies wymaga odpowiedniej dawki ruchu. Można z nią np. biegać na smyczy. Ma ku temu predyspozycje, nawet bez szczególnego przyuczania. W pomieszczeniach zachowuje się grzecznie. Jest pieskiem domowym, nie podwórkowym. Radosna i przytulaśna, chociaż w stosunku do osób obcych, w pierwszym kontakcie nieufna. Lubi dzieci. Świetnie dogaduje się z innymi psami.

Suczka jest na bieżąco odrobaczona, zabezpieczona przed pasożytami skóry i kompletnie zaszczepiona. Została również wysterylizowana. Posiada aktualną książeczkę zdrowia. Przebywa w azylu, pod opieką wolontariuszy i lekarza weterynarii. Szukamy dla niej fajnego domku! Adopcja jest bezpłatna, odbywa się na miejscu, w azylu.

Kontakt: Sylwia, tel. 504 006 007

Udostępnij na: